Kontakta oss

Besöksadress:

Helsingborg (Huvudkontor)
Hamntorget 5
252 21 Helsingborg

Utdelningsadress:

Box 1268
251 12 Helsingborg

Telefon: 042-13 16 00 | 0431-129 00
E-post: info@pensionsoptimering.com

Vi som älskar PensionsOptimering

Mathias Olivestedt

Partner/Licensierad Rådgivare

+46 (0) 733-17 70 80

mathias@pensionsoptimering.com

Pähr Thörnqvist

Partner/Licensierad Företagsrådgivare

+46 (0) 733-17 70 90

pahr@pensionsoptimering.com

Maria H. Thörnqvist

Partner/Ekonomi

+46 (0) 733-17 70 83

maria@pensionsoptimering.com

Ni hittar oss på:

Helsingborg (Huvudkontor)
Hamntorget 5
252 21 Helsingborg
Ängelholm
Storgatan 83 E
262 35 Ängelholm
Ystad
Nils Ahlins Gata 2A
271 39 Ystad
Stockholm
Ringvägen 100, vån. 9
118 60 Stockholm

Lisa H. Thörnqvist

Licensierat Affärsstöd

+46 (0) 737-07 77 08

lisa@pensionsoptimering.com

Ulrika Wennerberg

Affärsstöd

+46 (0) 768-00 00 19

ulrika@pensionsoptimering.com

Maria Svensson

Affärsstöd

+46 (0) 733-89 30 96

maria.s@pensionsoptimering.com

Sebila Vickelli

Affärsstöd

+46 (0) 768-04 00 19

sebila@pensionsoptimering.com

Andreas Johansson

Licensierad Rådgivare

+46 (0) 733-17 70 82

andreas@pensionsoptimering.com

Arto Tuhkio

Licensierad Rådgivare

+46 (0) 733-17 70 84

arto@pensionsoptimering.com

Mats Lundahl

Licensierad Rådgivare

+46 (0) 733-17 70 85

mats@pensionsoptimering.com

Mathias Asp

Licensierad Företagsrådgivare

+46 (0) 703-22 23 22

mathias.a@pensionsoptimering.com

Christopher Sörstadius

Licensierad Företagsrådgivare

+46 (0) 739-17 05 36

christopher@pensionsoptimering.com

Få ett tryggt liv på lång sikt

Vi samlar ihop och ger dig en kostnadsfri överblick över din pension, dina försäkringar och ditt sparande. Vi hjälper dig att hitta lösningar som passar dig och tryggar din framtid.